comment 0

Koera ostmise asemel

Koera võtmise asemel

Eestis on peale koera endale päriseks võtmise ka teisi variante, kuidas koerapidamises kogemust saada. Need võimalused sobivad, kui sa pole päris kindel, kas soovid oma päris koera, või tahad anda koera nuruvatele lastele selget pilti sellest, mida koerapidamine tähendab.

Kasvupere
Kutsika kasvatamises kätt proovida soovijad saavad hakata kasvupereks juht- või abikoerale. SA Juht- ja Abikoerte kool pakub võimalust hoolitseda tulevase juhtkoera eest kuni tema treeningusse minekuni, mis on 12-15 kuud. Loe tutvustust ja tingimusi siit.

Hoiukodu
Varjupaigad on koertele väga stressirohked paigad ning teed suure teene, võttes koera enda poole senikauaks, kuni leitakse uus omanik. Hoiukodu pakkumise plussideks on, et koer on sinu juures lühiajaliselt ning on võimalik proovida hoolitseda nii täiskasvanud koera kui kutsika eest.

Koerahoidja
Oma tuttavatele, või miks mitte ka teistele saaksid pakkuda koera hoidmise teenust. Reiside ajaks on koeraomanikel sageli raske leida kedagi, kes meelsasti nende lemmikute järele vaataks. Võtaksid koera reisi ajaks enda poole või elaksid omaniku nõusolekul nende kodus. Viimane variant on koerale isegi vähem stressirohke.

Milliseid võimalusi koerapidamise harjutamiseks tead sina?

Leave a Reply